Vindecare Sida

Tratamente, retete si tot ce tine de medicina
Forum rules
Site-ul nu isi asuma nici o responsabilitate referitoare la retete, leacuri si alte materiale de aceasta natura, postate in aceasta sectiune.
Shoimuletz

Re: Vindecare Sida

Post by Shoimuletz » Sat Dec 04, 2010 5:01 am

Un lucru nu este sigur,daca cineva divulga antidotul care vindeca H.I.V , care nu este cert ca a fost scos inainte de crerea virusului, acela o sa fie un om foarte fericit,un premiu nobel si va deveni lipsit de grija zilei de maine , va privi de sus pe ceilalti (din ceruri).

FIDOFI

Post by FIDOFI » Mon Dec 06, 2010 8:31 pm

omule wrote:Sunt convins de faptul ca amandoi Header si FIDOFI au ca scop principal grija fata de cel aflat in suferinta...dar fiecare o face din punctul lui de vedere,,,Header nu vrea sa dea false sperante si incearca sa-l protejeze in acest fel pe englezul si FIDOFI crede cu adevarat in informatiile pe care le-a postat.....cu asemnea "gardieni" presupun ca englezul poate fi mandru si cu un pas mai aproape de ceea ce isi doreste....ramane doar ca cei doi sa inteleaga ca o colaborare este cea mai buna varianta pentru ,asta in cazul in care intradevar grija,fata de englezul, este ceea ce ii anima si nu alte interese.

P.S.Chiar daca este vorba de o neintelegere....ma bucur ca exista si asemnea momente de umanitate.
Mulţumesc pentru sprijinul acordat, eu am vrut doar ca să dau o direcţie de verificat, cu ajutorul unor specialişti, medici, nu am spus că ceea ce Jan Van Helsing a spus este adevărul suprem, ci doar că el făcut referire la un eventual tratament contra SIDA, cu care această plagă să poată fi eradicată, doar atât .
Header nu a privit informaţia din acest punct de vedere ci s-a pronunţat, a dat un verdict, acela că eu înşel, creez false speranţe pentru Englezu şi mulţi alţii asemenea lui .
Repet, nu am avut această intenţie .
Cu stimă ,

mihosh

Post by mihosh » Tue Dec 14, 2010 12:59 am

O boala cronica aflata sub tratament reprezinta sursa sigura de venit pe termen lung pentru firmele farmaceutice producatoare.Daca s-ar descoperi leacul,cei bolnavi s-ar vindeca,iar cumpararea pe termen lung a tratamentului nu ar mai exista.Nu este interes pentru investitii in acest sens.
Insa daca cineva ar afla leacul,cel mai sigur pentru el este sa nu faca valva.

SkyNet

Post by SkyNet » Wed Dec 15, 2010 8:18 pm

englezu wrote:BUNA ZIUA MA NUMESC ANDREI URMARESC MEREU OTV SI ACCEST SITE IMI PLACE FOARTE MUL AS DORI SA STIU SI EU O RETETA DIN ASTA FOARTE VECHE CARE SA VINDECE SIDA? PENTRU CA DE MEDICAMENTE SI INJECTI MAM SATURT SI DE GEABA ROG ADMINI SAU ORI CINE SA IMI DEA UN RASPUNS MERG ORI UNDE IN LUME NU CONTEZA DOAR SA IMI FIE BINE MULTUMESC ASTEPT RASPUNS URGENT
Singurele cercetari fezabile cu sanse de reusita implica utilizarea de celule stem.
http://stirileprotv.ro/stiri/internatio ... -stem.html

Iar in ceea ce priveste retrovirusurile de care vorbeste Header acestea se folosesc si in Romania insa nu fac decat sa incetineasca progresul virusului precum si sa refaca partial sistemul imunitar.

DJMaxx

Post by DJMaxx » Thu Dec 16, 2010 8:26 pm

Salutare vin si eu cu un film despre hiv-sida care m-a cam pus pe ganduri ... este foarte intresant , atasez un link [url] http://www.movshare.net/492889/video/dx61okbbzkvjw

marlen

Post by marlen » Fri Feb 04, 2011 10:46 am

Buna ziua
Vreau sa i-au legatura pe PM cu englezu , adipop dar spre rusinea mea nu reusesc.Ma poate ajuta cineva ?

Editat omule
E simplu...apesi butonul pm corespunzator userului vizat si scrii ceea ce doresti.Userul va primi un mesaj privat de la tine.

Userul adipop este banat,se poate observa acest lucru,si motivul,apasand butonul profile

englezu

Post by englezu » Sun Feb 06, 2011 10:25 pm

buna seara da marlen spune ce vruiai sa vorbim?

englezu

Post by englezu » Thu Feb 17, 2011 4:07 am

buna seara marlen nu ai mai raspuns la privat ce vruiai sa vorbim astept raspunsul tau multumesc anticipat

slinger
VIP
VIP

Post by slinger » Sun Feb 20, 2011 4:05 pm

MAi baieti si fete dornici de discutii , de ce nu propuneti si realizarea unui chat aici daca pm-urile nu va sint suficiente....
Mai stiu ceva useri care avind conturi duplicat-clone- se tineau singuri de vorba dindu-si replici taioase pe un anumit forum :)

Ok on topic :

Sida este o realizare artificiala a omului --asa se spune- - testata prima oara pe homosexuali.Altii sustin ca a fost luata si transmisa de anumite triburi care se pretau la sex cu maimutele.
Boala artificiala se poate sa fi fost creeata ca arma chimica sau ca instrument de reducere a membrilor unei anumite comunitati :)) mai mici sau mai mari tocmai plecind de la bolile zoofililor
Avind in vedere ca anumite religii se opun transfuziilor de singe, interventiilor medicale , sexului in afara familiei imi permit sa afirm ca respectind cele 10 porunci poti sa fii scutit in mare parte de o gramada de necazuri :)

Ca sa nu dau aici prilej habotnicilor sa invadeze si acest topic mai adaug ca este un topic in care vorbim despre boli create de om, contra omului.
Daca cineva gaseste pe net acel document in care atesta realizarea SIDA in laboratoare il rog sa il posteze aici.Eu il aveam dar din neglijenta l-am pierdut.
Avem doar acele drepturi pe care le putem apara

Post Reply